אתר תדמית לעסקים

מה חשוב באתר תדמית?

מה האתר משדר?

אתר תדמית צריך לדעת, לפני הכל, לדבר את השפה של העסק שלך. הוא למעשה מהווה את הפנים של העסק ברשת ומייצג את האופי שלו. בנוסף, עלינו לזכור כי האתר נועד לשרת את הגולשים ועליו להכיל מידע על העסק כמו מיקום, שעות פעילות, דרכי יצירת קשר והשירותים השונים שיש לעסק להציע. בסימפל נפתח לכם אתר תדמית עם עיצוב ייחודי ודגש על בידול עסקי כדי שהאתר שלכם יבלוט ויהיה שונה משאר המתחרים. האתר יבנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ותוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר לפיתוח האתר שיהיה רספונסיבי ויתאים לכל גדלי המסכים, ימשוך את הגולש ויאפשר גלישה חלקה ונוחה והכי חשוב מהירה!

מהירות

מחקר שנערך ב-BBC גילה כי באתר האינטרנט שלהם הם מאבדים 10% מהגולשים בכל שנייה של עיכוב בטעינה! זה לא מעט גולשים שהם למעשה לקוחות, כי בחברה שמספקת תוכן הרווח הוא מהפרסומות והצופים באתר. גם גוגל ערכו מחקר דומה וגילו כי 53% מהגולשים במובייל נטשו אתרים שלקח להם יותר משלוש שניות להיטען. בSYMPL אין לכם מה לדאוג, האתרים שאנו בונים מהירים ומשתמשים בטכנולוגיות מתקדמות להאצת האתר וכך מובטח לכם אתר מהיר בכל הפלטפורמות בכדי למקסם את כמות הגולשים ואת יחסי ההמרה.

קידום אורגני של האתר

חשוב שהאתר יהיה בנוי בצורה נכונה מבחינת SEO, כך שמנועי החיפוש ידרגו אותו גבוה (גם מהירות טעינה מהווה חלק מדירוג גבוה) בכדי שהאתר יופיע בדף הראשון בעת חיפוש משפטי מפתח או מילים מסוימות. אנו נדאג לטיפול יסודי באתר שיביא לדירוג גבוה במנועי החיפוש.

אתר דִּינָמִי או סטטי?

אין דבר מרגיז יותר מאתר שהמידע שמופיע בו אינו מעודכן או רלוונטי. ישנם עסקים דִּינָמִים שדורשים יותר גמישות או שיש בהם אלמנטים שונים שמשתנים ויש לעדכן זאת באתר בצורה נוחה וקלה בכדי שהלקוח יהיה מעודכן בכל מה שקורה בעסק. לשם כך כדאי להשתמש במערכת ניהול תוכן (כמו WordPress או Drupal) או לפתח אתר במיוחד, כזה שיתאים בדיוק ויענה על כל צרכי העסק.

עיצוב אתר תדמית

שמירה על קו אחיד

באתר תדמית חשוב לשים דגש על עיצוב שיצור לגולשים תחושה שהם מבקרים באתר מוצק והדוק שכל דף בו שומר על קו עיצובי אחיד שמאפיין את העסק שלך. אם לא נשמור על עקרון זה יתכן והתמונה שנשדר היא פיזור ואי סדר, דבר היכול להשפיע על דעתו של הגולש על העסק.
בהתאם לאפיון העסק שלכם אנו נעצב את אתרכם, נכין סקיצות ובתאום אתכם נגיע לעיצוב שהכי מתאים לכם ולעסק שלכם.

יש לכם עיצוב משלכם?

אתם יכולים להשתמש בו, אנו תמיד מעודדים יצירה במיוחד כשמדובר במשהו שבסופו של דבר ייצג את העסק שלכם. שלחו לנו את העיצוב שלכם ונבנה לכם את האתר בהתאם לעיצוב.

יש לכם קונספט שחשבתם עליו?

שתפו אותנו ואנו נעצב לכם אתר שתואם את הקונספט שחשבתם עליו, ושומר על קו הקונספט לאורך כל עמודים באתר.

 

בואו נשוחח

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.