תחזוקת אתרים

עדכוני תוספים, בדיקת תקינות האתר ואבטחת האתר

תחזוקת האתר

אתרים בכלל ומבוססי WordPress בפרט זקוקים לתחזוקה שותפת של עדכונים, בדיקת השפעת העדכונים, אבטחת האתר וכמובן אחסון.

אנו מציעים שירות זה ללקוחותינו, מה שמוריד מהם דאגה ומאפשר להם להתמקד בניהול התוכן באתר ובעסק עצמו.

האחסון שלנו

בואו לאחסן את אתרכם בשרת העובד עם הטכנולוגיות המובילות באחסון אתרים: NGINX ו-APACHE. השרת מוגדר ומותאם לכל לקוח בנפרד בהתאם לסוג האתר שלו.
בנוסף אנו מבצעים גיבויים על בסיס יומי לכל לקוח ותחזוקה יום יומית שוטפת של השרת כדי להבטיח זמינות של 99.9% מכל מקום בעולם!

מהירות

כל השרתים שלנו עם מפרט חזק המיועדים במיוחד לאחסון אתרים. בזכות הבדיקות הקבועות שלנו ושיפור תמידי של השרת, אנו דואגים שהאתר שלכם יטען ויעלה במהירות!

מהירות האתר הינה פקטור קריטי וחשוב גם לחווית הגולשים וגם לדירוג SEO גבוה.

אבטחה

אנו מנפיקים תעודת SSL בחינם לכל הלקוחות שלנו. לא נכנס לפרטים הטכניים של מה זה בדיוק SSL אבל בגדול, זהו פרוטוקול תעבורה מאובטח שמאפשר לבאי האתר לגלוש בצורה בטוחה (https מאובטח בתעודה לעומת http שאינו מאובטח) ומוצפנת כך שגם אם גורם צד שלישי מצליח להאזין לתקשורת עם האתר הוא לא יכול לפענח את המידע העובר בה.

 

למה חשוב שיהיה SSL? בעיקר לשם שמירה על פרטיות הגולשים באתר אבל גם משום שחברות סליקה אינטרנטיות אינן מאשרות סליקה באתרים שאינם מאובטחים (לא היינו רוצים שפרטי האשראי שלנו יזלגו החוצה). בנוסף, דירוג ה-SEO של האתר גם מושפע מזה.

בנוסף, מבצעים חיבור CDN עם מיסוך PROXY שעוזר לאבטח את אתרכם, נוסיף גם תוסף אבטחה ששולח אלינו דוחות כדי שנוכל להיות תמיד בבקרה על אבטחת האתר.

בואו לאחסן אצלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.