אחסון אתרים

אחסון מהיר, בטוח ונוח

אחסון מהיר , בטוח ונוח

טכנולוגיה מתקדמת

בואו לאחסן את אתרכם בשרת העובד עם הטכנולוגיות המובילות באחסון אתרים: NGINX ו-APACHE. השרת מוגדר ומותאם לכל לקוח בנפרד בהתאם לסוג האתר שלו.
בנוסף אנו מבצעים גיבויים על בסיס יומי לכל לקוח ותחזוקה יום יומית שוטפת של השרת כדי להבטיח זמינות של 99.9% מכל מקום בעולם!

מהירות

כל השרתים שלנו יושבים על שרתים חזקים המיועדים במיוחד לאחסון אתרים. בזכות הבדיקות הקבועות שלנו ושיפור תמידי של השרת, אנו דואגים שהאתר שלכם יטען במהירות!

מהירות האתר הינה פקטור קריטי וחשוב גם לחווית הגולשים וגם לדירוג SEO גבוה.

אבטחה

אנו מנפיקים תעודת SSL בחינם לכל הלקוחות שלנו. לא נכנס לפרטים הטכניים של מה זה בדיוק SSL אבל בגדול, זהו פרוטוקול תעבורה מאובטח שמאפשר לבאי האתר לגלוש בצורה בטוחה (https מאובטח בתעודה לעומת http שאינו מאובטח) ומוצפנת כך שגם אם גורם צד שלישי מצליח להאזין לתקשורת עם האתר הוא לא יכול לפענח את המידע העובר בה.

 

למה חשוב שיהיה SSL? בעיקר לשם שמירה על פרטיות הגולשים באתר אבל גם משום שחברות סליקה אינטרנטיות אינן מאשרות סליקה באתרים שאינם מאובטחים (לא היינו רוצים שפרטי האשראי שלנו יזלגו החוצה). בנוסף, דירוג ה-SEO של האתר גם מושפע מזה.

נוחות

בSYMPL מלבד היחס האישי והתמיכה שתקבלו תוכלו לשנות ולהגדיר את האחסון גם בעצמכם בקלות בזכות פאנל הניהול המתקדם שלנו. הפאנל מאפשר יצירת תיבות מייל, גיבויים, תתי דומיינים ועוד המון אפשרויות.


אה כמעט שכחנו, כל הלקוחות שבונים דרכנו אתר מקבלים אחסון בחינם מתנה לשנה!

בואו לאחסן אצלנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.